رسیدگی کردن انواع ایران بازار باطری

رسیدگی کردن: انواع ایران بازار باطری میلیون اتوبوس بسته نبض بازار اخبار اقتصادی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل والدین همسر در جریان انتقام‌گیری خانوادگی

مردی که متهم است پدر و مادر همسرش را به آتش کشیده و به قتل رسانده هست، در حالی در زندان در انتظار جلسه محاکمه به‌سر می‌برد که مدعی است او آتش را روشن نکرد و قصد

قتل والدین همسر در جریان انتقام گیری خانوادگی

عبارات مهم : بنزین

مردی که متهم است پدر و مادر همسرش را به آتش کشیده و به قتل رسانده هست، در حالی در زندان در انتظار جلسه محاکمه به سر می برد که مدعی است او آتش را روشن نکرد و قصدی جهت آدم کشی نداشت.

رسیدگی به این پرونده هنگامی که شروع شد که اهالی محله ای در مشهد با پلیس ١١٠ و مرکز آتش نشانی تماس گرفتند و از حریق در منزل ای ویلایی خبر دادند. هنگامی که آتش نشانان به محل رسیدند، فهمیدند زوجی مسن داخل منزل حضور دارند و میان شعله ها گیر افتاده اند. آنها بعد از اطفای حریق داخل منزل رفتند و پیکر سوخته و بی جان زن مسن را یافتند. ادامه جست وجو به پیداکردن مرد سالخورده منجر شد. او اگرچه به شدت سوخته بود، هنوز نفس می کشید. به همین علت به سرعت به بیمارستان انتقال یافته شد و پزشکان تلاش خود را جهت نجات جان او شروع کردند.

کارشناسان شرکت آتش نشانی در همین اثنا بررسی های خود را به اتمام رساندند و اعلام کردند شکی ندارند آتش به صورت عمدی افروخته شده است هست. به این ترتیب پرونده ای جنایی دراین باره تشکیل شد و کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند. آنها ابتدا به تحقیق از همسایه ها پرداختند. یکی از آنها گفت: «ساعت حدود دو بامداد با شنیدن صداهای فریاد دختری نوجوان از خواب پریدم و سراسیمه به کوچه آمدم. نوه این زوج را دیدم که داد می کشید و می گفت منزل ارزش آتش گرفته و پدربزرگ و مادربزرگش در منزل هستند. من نیز سریع آتش نشانی را خبر کردم».

قتل والدین همسر در جریان انتقام‌گیری خانوادگی

وقتی دختر ١٤ساله به عنوان شاهد واقعه تحت بازجویی قرار گرفت، گفت شوهرعمه اش به نام هوشنگ باعث این اتفاق شده است هست. او گفت: با شنیدن صدایی از خواب پریدم و شوهرعمه ام را دیدم که وارد منزل شده است هست. او بشکه ای در دست داشت. از دیدن او خیلی ترسیدم، چون می دانستم با عمه ام اختلاف دارد و احتمالا نقشه ای در سر دارد. جهت همین از منزل فرار کردم و همان موقع بود که آتش سوزی شروع شد».

مأموران بعد از اطلاع از این شرح در نخستین وقت سراغ هوشنگ رفتند و او را بازداشت کردند. این مرد در بازجویی ها گفت: «من و همسرم با هم اختلاف داشتیم تا اینکه منیژه به حالت قهر منزل را ترک کرد احتمال می دادم به منزل پدرش رفته باشد. درحالی که بسیار عصبانی بودم، مقداری بنزین تهیه کردم و به منزل پدرزنم رفتم که این اتفاق افتاد، ولی من آتش را روشن نکردم و این مادرزنم بود که کبریت کشید».

مردی که متهم است پدر و مادر همسرش را به آتش کشیده و به قتل رسانده هست، در حالی در زندان در انتظار جلسه محاکمه به‌سر می‌برد که مدعی است او آتش را روشن نکرد و قصد

سه روز بعد از این واقعه در حالی که تحقیقات از متهم در مراحل ابتدایی قرار داشت، از بیمارستان خبر رسید مرد ٥٧ساله با وجود انجام کارها پزشکی به علت شدت سوختگی جانش را از دست داده هست. این گونه بود که اتهام هوشنگ سنگین تر شد و او یک بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت، ولی مدعی شد قصد قتل نداشته هست. متهم گفت: «نیمه شب مخفیانه درِ منزل پدرزنم را باز کردم و داخل رفتم. با این مرد کاری نداشتم چون او به آلزایمر مبتلا بود و در جریان دعوای من و همسرم قرار نداشت. سراغ مادرزنم رفتم و از او پرسیدم همسرم کجاست. به من جواب داد او در منزل نیست. من که عصبانی بودم مقداری بنزین روی خودم ریختم. در همین موقع مادرزنم جهت روشن کردن بخاری کبریت کشید که باعث شروع آتش سوزی شد من که سوخته بودم به سرعت فرار کردم».

متهم بعد از طرح این ادعاها روانه زندان شد تا اینکه چند روز قبل به بازسازی صحنه جرم پرداخت و گفت: من به هیچ وجه قصد قتل نداشتم. مادرزنم پیت بنزین را از من گرفت و روی زمین ریخت و بعد کبریت کشید. در این اتفاق نقشی نداشتم و نمی خواستم کسی جانش را از دست بدهد».

بنا بر این گزارش، متهم همچنان در بازداشت به سر می برد و پرونده اتهامی او بعد از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه کیفری استان خراسان رضوی فرستاده می شود تا هوشنگ پای میز محاکمه برود.

قتل والدین همسر در جریان انتقام‌گیری خانوادگی

شرق

واژه های کلیدی: بنزین | کبریت | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog